E-Learning

Ponúkame Vám školenia v nasledovnom rozsahu:

Spôsob realizácie školenia:

Výber kurzu, ktorý chcete absolvovať uskutočníte kliknutím na vybraní kurz. Žiadosť o zaslanie CP  potvrdíte tlačítkom “Žiadosť o CP”. Následne sa Vám zobrazí formulár pre zadanie fakturačných údajov. Po jeho vyplnení ho odošlete tlačítkom “Požiadať o CP”. Potvrdenie o zaslaní žiadosti bude následne zaslané na Vašu emailovú adresu. Pokiaľ nie ste zaregistrovaný na našom webe, pri zadávaní údajov zaškrtnite “vytvoriť účet”, aby ste mali prístup do E-Learningu (Vytvorenie účtu je bezplatné).

Na základe zaslanej požiadavky Vám zašleme CP pre vykonania školenia. Po odsúhlasení CP Vám zašleme faktúru. Po uhradení faktúry Vám aktivujeme prístup pre absolvovanie školenia.

Stav vybavenia objednávky je možné vidieť online pri prihlásení sa do E-Learningu. Akonáhle je platba potvrdená, môžete začať kurz. (kliknutím na tlačítko “Pokračovať” pri požadovanom kurze).

Kurz sa skladá zo školiacich materiálov a testu. Po úspešnom zvládnutí záverečného testu Vám vystavíme osvedčenie o absolvovaní školenia. Osvedčenie o úspešnom absolvovaní školenia si môžete stiahnuť na stránke E-Learning.

V prípade, že by ste potrebovali informácie doplniť alebo upresniť, neváhajte nás kontaktovať.