Videokonferencie

Ponúkame Vám školenia v nasledovnom rozsahu:

Termín školenia:

Termín a čas konania:   dohodou podľa Vašich požiadaviek

Spôsob realizácie školenia:

Výber kurzu, ktorý chcete absolvovať uskutočníte kliknutím na vybraní kurz. Zadajte počet osôb, ktoré sa zúčastnia školenia a žiadosť o vypracovanie cenovej ponuky  potvrdíte tlačítkom “Poslať žiadosť o vypracovanie cennovej ponuky”.  Následne sa Vám zobrazí formulár pre zadanie fakturačných (kontaktných) údajov. Po ich vyplnení ho odošlete tlačítkom “Odoslať žiadosť o CP”.  Potvrdenie o zaslaní žiadosti bude následne zaslané na Vašu emailovú adresu.

Videokonferencie realizujeme prostredníctvom integrovaného videosystému na našich web stránkach. Pre absolvovanie videokonferencie nie je potrebné inštalovat akýkolvek software, ani sa nikde registrovat. Všetko co je potrebné urobit je navštíviit naše stránky, zadat svoje meno, heslo a týmto vstúpit do Videokonferencie. Prihlasovacie údaje pre vstup do Videokonferencie a štúdijné materiály v elektronickej forme budú úcastníkovi školenia zaslané po úhrade predfaktúry.

Videokonferenciu uskutočníme v stanovenom termíne zverejnenom na našich stránkach alebo vo vzájomne odsúhlasenom termíne v prípade individuálneho školenia.. Školenie bude realizované naživo, t.j. aktívne sa budete môcť pýtať na konkrétne problémy, ktoré Vás zaujímajú, alebo ich potrebujete vyriešiť.  Po jeho ukončení Vám poštou a e-mailom pošleme osvedčenie o absolvovaní kurzu.